Nasza oferta

Nasz zakład jest w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Zależy nam na tym, aby nasza oferta spełniła wszystkie Państwa oczekiwania.

W naszym zakładzie mogą Państwo zamówić:

Nagrobki

  • Pojedyncze
  • Podwójne
  • Dziecięce
  • Sarkofagi
  • Piwnice

To jest nasza podstawowa oferta nagrobków. Poza wykonywaniem grobów od podstaw zajmujemy się także wymianą uszkodzonych tablic i innych elementów nagrobka. Nowe elementy wykonujemy z takiego samego materiału jak cały nagrobek. Do nagrobków wykonujemy także tzw. poduszki, czyli elementy zrobione z kamienia, najczęściej o wymiarach 30 cm x 40 cm (mogą być inne, wedle potrzeb klientów) i grubości 1 cm z przodu, 5 cm z tyłu, co tworzy efekt przestrzenny poduszki. Na takim elemencie wypisujemy dane zmarłej osoby. Jest to najprostszy sposób dopisania zmarłego w przypadku, gdy na tablicy nagrobkowej nie ma już wystarczającej ilości miejsca. Wykonujemy też książki granitowe, serca i inne elementy, o które poprosi klient.

Liternictwo

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także usługę Liternictwo. Jest to proces nanoszenia znaków na kamień. Mogą to być litery piaskowane lub kute. Wykonujemy też dopiski osób zmarłych.

Usługi kamieniarskie

Istnieje możliwość wykonania przez nasz zakład renowacji nagrobków. Bezpiecznie i profesjonalnie podnosimy zapadnięte groby czy wymieniamy pęknięte podkłady pod nagrobkami. Zajmujemy się także rozbiórką nagrobków do pochówku i montażem po pogrzebie, nagrobek jest złożony na ten czas w naszym zakładzie i odpowiednio zabezpieczony. Odnawiamy litery, które są już nieczytelne, wykonujemy wylewki betonowe pod nagrobki. Istnieje również możliwość zakupu w naszym zakładzie różnego rodzaju galanterii, oferujemy m.in. wazony, lampiony, ławki, patki na znicze.

 

Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie produktu czy usługi, której poszukujecie - zachęcamy do kontaktu, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

stat4u